min kulture header potpora 2015SPfacetwityouvim

logo-banner

reklama banner_top_header_em.png

 

NAJNOVIJE

  • Vijesti
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Sudionici 5. Festivalčića dječjeg folklornog stvaralaštva "Naše kolo veliko"

  • OBJAVIO:  Šokački Portal (Kontakt email: redakcija@sokacki-portal.com)
  • DATUM OBJAVE:
  • Petak, 04 Svibanj 2012 19:30

Sudionici 5. Festivalčića dječjeg folklornog stvaralaštva "Naše kolo veliko" 11.05.2012. petak, 18.00 Centar za kulturu Trešnjevka


DV Tatjane Marinić

"Pi, pi,"
(dječje igre i pjesme iz Međimurja)
Koreografija i voditeljica skupine: Lidija Kišur
Gl. obrada: Bernard Jugović
Voditelj tamb. orkestra Knežija: Bernard Jugović

DV Vrbik
"Mi smo djeca vesela"
(dječje igre iz Slavonije)
Koreografija i vodstvo skupine:
Ljiljana Piljek, Mirjana Rogić, Mirjana Škegro

DV Pipi Duga Čarapa
Dječje igre iz Prigorja
Koreografija i voditeljica skupine: 
Lidija Mikulan Sraka

DV "Budućnost"
"Moj Zagreb, kak imam te rad",
Autori koreografije i gl. obrade
Koreografija i voditeljica skupine: Anita Šipek
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava: Petar Varga

OŠ Prečko
"Cinci linci"
(dječje igre jaskanskog kraja)
Koreografija i voditeljica skupine: Nina Knežević

DFA "Ethno"
"Mate kaj za šoldati"
(dječje igre s otoka Hvara)
Koreografija: Goran Knežević
Voditelj: Đurđica Svaton
Glazbena obrada: Andrea Antić

DFA "Sesvetska Sela"
"Birajmo si frajlicu"
(dječje igre, pjesme i plesovi Podravine)
Koreografija i voditeljica skupine: Morana Podnar 
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava: Vedran Kolarić

KUD "Mihovil Krušlin" - Šenkovec
" Pina, pina, pinčica" 
(dječje igre, pjesme i plesovi Hrv.zagorja)
Koreografija i voditeljica skupine: Barbara Franić
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava: Petar Varga

KUD "Kraluš"
"Judica se šeće" 
( pjesme, plesovi i igre iz Turopolja) 
Koreografija: Boris Harfman
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava: Zoran Jakunić
Voditeljica skupine:Nataša Gluić



 

5. Festivalčić dječjeg folklornog stvaralaštva "Naše kolo veliko" 12.05. 2012. subota, 11.00, Centar za kulturu Trešnjevka

 


DV Vrapče 
"Laste prolaze"
(dječje igre iz Slavonije)
Koreografija i voditeljica skupine: Jadranka Lončarić

 

DV Grigora Viteza
(dječje igre s pjevanjem iz Posavine)
Koreografije i gl. obrada: 
Snježana Zrinšćak, Dubravka Knezović
Voditelji skupine i glazbenog sastava:
Dubravka Knezović, Snježana Zrinšćak

 

DV Trešnjevka 
"Ofčice na pašu"
(dječje igre iz Jelenja)
Koreografija: Božica Kuštre
Voditeljice skupine: Božica Kuštre, Jelena Rade

 

OŠ Tituša Brezovačkog
"Mi smo seke bosonoge"
(dječje igre, pjesme i plesovi Slavonije) cca 5 min
Koreografija i voditeljica skupine: Morana Podnar
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava: Predrag Bobić

 

OŠ Šestine
Didu, digu, dana
(dječje igre iz Zagrebačko prigorja)
Koreografija i voditeljica: Vesna Vucelić
Gl. obrada: Mira Kadoić

 

ZFA "dr.Ivan Ivančan"
"Taši, taši kolo" 
(dječje igre i pjesme iz Baranje)
Koreografija i voditeljica skupine: Ana Marić
Gl. obrada: Marijan Makar
Voditelj tamb. sastava: Marko First

 

KUD "Vrhovje" župa Dubranec
"Umro čovjek" 
(dječje igre i pjesme iz Slavonije)
Koreografije i gl. obrada:
Snježana Skenderović 
Voditelji skupine i glazbenog sastava:
Katarina Tkalec, Matea Meštrović

 

KUD Bistra
"Judica se šeće" 
( pjesme, plesovi i igre iz Turopolja) 
Koreografija: Boris Harfman
Voditeljica skupine:Danijela Matovina
Gl. obrada i voditelj tamb.sastava: Danijel Rožanković

 

HKUD "Petar Zrinski" Vrbovec
"Drotoš išel po sveto" 
(dječje igre Međimurja)
Koreografija : Ljiljana Stanko
Stručni voditelj ( prema kriterijima HDFKiV): Ljiljana Stanko
Gl. obrada i voditelj tamb. sastava: Toni Zdunić


Tražilica

NAJGLEDANIJE vijesti

IZDVOJENO IZ ARHIVE


ISSN broj elektroničke publikacije: 1848-8072 Izrada i održavanje: ETNO MEDIA 2012-2015 Sva prava pridržana!